Bądź na bieżąco

Zdrowie

Siatkarze wrócili do Jelcz- Laskowic z tytułem Wicemistrza

Młodzicy IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice zostali Wicemistrzami Dolnego Śląska.

Młodzicy w ubiegły weekend rywalizowali w Turnieju Finałowym Mistrzostw Dolnego Śląska.

W sobotę nasi młodzi zawodnicy rozegrali 2 mecze. Spotkania były zacięte, a do wyłonienia zwycięzcy w obu przypadkach potrzebny był tie-break. Młodzi siatkarze Volleya przegrali z Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy 1:2, a następnie wygrali z UKPS Lubin 2:1- informuje klub.

Decydujące mecze, które zdecydowały o ostatecznej kolejności, rozegrano 27 lutego. Drużyna IM Faurecia Volley przegrała po zaciętym pojedynku ze zwycięzcami turnieju UKS Koral Wrocław 1:2, co przesądziło w finalnym rozrachunku o zdobyciu srebrnych medali.  Młodzi sportowcy dzięki zajęciu II miejsca awansowali do Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski.