Bądź na bieżąco

Siatkówka

Volley poległ w sobotnim starciu

11. kolejka okazała się pechowa dla jelczańskiego Volleya.

26 listopada na parkiecie Centrum Sportu i Rekreacji zmierzyły się drużyny sąsiadujące w ligowej tabeli.  IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice podejmowała zespół LKS Czarni Rząśnia. Dwa pierwsze sety należały do gospodarzy (25:18, 25:16), ale w ostatecznym rozrachunku to rywal okazał się lepszy.

W starciu nie zabrakło licznych zwrotów akcji. Pomimo wygranej w dwóch pierwszych setach, trzy kolejne partie należały do przeciwnika (19:25, 11:25, 6:15).

Przed Jelczańskimi Lwami kolejny sprawdzian już w następną sobotę 4 grudnia. Podopieczni Krzysztofa Janczaka i Krzysztofa Pilawy zmierzą się z MUKS Ziemią Milicką. W środę 8 grudnia o godzinie 20:00  siatkarze podejmą u siebie KS Bielawiankę Bester Bielawa. Więcej o wydarzeniu znajdziesz TUTAJ.