Bądź na bieżąco

Podnoszenie ciężarów

Medale dla sztangistów z Polwicy

Zawodnicy LKS Polwicy Wierzbno wzięli udział w Memoriale Aleksandra Machowskiego.

6 listopada we Wrocławiu odbyła się XIV edycja Memoriału Aleksandra Machowskiego. Na zawodach obecni byli zawodnicy LKS Polwicy Wierzbno. W kategorii do lat 17 zwyciężyła Gabriela Szymańska, uzyskując  58 kg w rwaniu i 76 kg w podrzucie. Na drugiej pozycji uplasowała się również sztangistka z Wierzbna Wiktoria Kasielska, która wywalczyła 51 kg w rwaniu i 60 kg w podrzucie. Podium uzupełniła zawodniczka Talentu Wrocław Nikola Mojsa.

Wśród chłopców wygrał Karol Niestój z Opola, tuż za nim znalazł się Maciej Frysztak z Oławy, a brąz wywalczył Szymon Góralski z wynikiem 77 kg w rwaniu i 100 kg w podrzucie.

W kategorii OPEN czwarte miejsce zajęła Julia Pikulska LKS Polwica Wierzbno  z wynikiem 61 kg w rwaniu i 71 w podrzucie- informuje trener Adam Kraska.