Bądź na bieżąco

Piłka ręczna

Pechowo, bo tuż za podium

Do ostatnich minut zawodnicy piłki ręcznej walczyli o 1 miejsca w grupie, ostatecznie znaleźli się poza podium.

Juniorzy młodsi oławskiego Moto- Jelcza 11 grudnia wzięli udział w turnieju organizowanym przez MKS Poznań. Wśród ośmiu drużyn  znalazły się zespoły, które mają duże szanse wygrać rozgrywki w swoich województwach, co świadczy o wysokim poziomie zawodów.

Nasz zespół pomimo braków kadrowych, gry rocznikiem młodszym oraz najzdolniejszymi młodzikami zaprezentował się bardzo dobrze. Do ostatnich minut walczył o zajęcie 1 miejsca w grupie, niestety porażka jedną bramką z Anilaną zadecydowała o zajęciu 2 miejsca w grupie i grze o 3 miejsce w turnieju. Ostatecznie zajmujemy 4 miejsce- czytamy na profilu Moto- Jelcz Handball Team.